KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977093
nr 1397 7093
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, ) Signerad, daterad 1966, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
måndag 17 maj 2021
kl 20:17:37
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren